FIRMA DLA INŻYNIERA W MEDIACH


iprodukcja: Firma dla Inżyniera 2010 okiem kobiet

Z końcem 2010 roku zostało zamknięte głosowanie w rankingu Firma dla Inżyniera 2010 organizowanym przez Bank Danych o Inżynierach. Celem tego przedsięwzięcia jest wyłonienie i promowanie najatrakcyjniejszych firm, a także podnoszenie konkurencyjności przedsiębiorstw w zakresie zatrudniania inżynierów. Uzyskanie tytułu Firmy dla Inżyniera jest cennym wyróżnieniem dla wszystkich pracodawców zatrudniających inżynierów w Polsce.

Nowa Energia: ABB utrzymuje wysoką, czwartą pozycję w rankingu Firma dla Inżyniera 2010

Już trzeci rok z rzędu ABB utrzymuje się na wysokim czwartym miejscu w rankingu Firma dla Inżyniera. Kiedy w 2008 r. firma wskoczyła tam z miejsca ósmego, już stale plasuje się tuż za podium.

Rzeczpospolita: Polscy inżynierowie cenią globalne korporacje

Skanska, General Electric i Siemens - to najlepsi pracodawcy dla polskich inżynierów - wynika z rankingu firmy Bank Danych o Inżynierach.

Wysoka ocena możliwości rozwoju w firmie, międzynarodowe środowisko pracy oraz dostęp do nowych technologii zadecydowały o tegorocznym, trzecim już z rzędu zwycięstwie budowlanej firmy Skanska w rankingu najlepszych pracodawców zatrudniających inżynierów w Polsce. Jednak w obecnej 10. już edycji BDI walka była bardziej wyrównana niż w ostatnich latach - szwedzka firma uzyskała tylko niewielką przewagę nad zdobywcą drugiego miejsca, General Electric, która też została wysoko oceniona pod względem możliwości rozwoju pracowników i styczności z nowymi technologiami. Na obie firmy głosowali najczęściej inżynierowie z woj. mazowieckiego absolwenci Politechniki Warszawskiej.

Przejdź do strony: 123456