PROFILE LAUREATÓW


aaaa

ABB

ABB jest liderem w dziedzinie technologii energetyki i automatyki, dzięki którym klienci z sektora usług komunalnych i przemysłu mogą doskonalić poziom własnej działalności obniżając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko naturalne. Firmy Grupy ABB działają w około 100 krajach i zatrudniają 145 tys. osób.

Miejsce 1 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

Skanska

Skanska jest wiodącą światową firmą zajmującą się działalnością budowlaną i deweloperską. Jako lider branży budowlanej w Polsce obecna jest we wszystkich segmentach rynku: budownictwie ogólnym, drogowo-mostowym, hydroinżynieryjnym, kolejowym i realizuje największe i najbardziej prestiżowe inwestycje. Na świecie zatrudnia ponad 60 000 pracowników, ze czego blisko 6000 Polsce. Skanska jest wielokrotnym zwycięzcą wielu badań i rankingów w Polsce i za granicą.

Miejsce 2 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

General Electric

GE jest globalną firmą działającą w dziedzinach infrastruktury, finansów oraz mediów. W ponad stu krajach na świecie zatrudnia przeszło 350 000 osób.W Polsce GE jest obecne od 1992 roku i zatrudnia łącznie 6000 osób. GE to jedna z najbardziej znaczących międzynarodowych korporacji, która odnosi duże sukcesy w kraju.
Blisko 800 inżynierów pracuje w największym w Polsce centrum inżynieryjnym - warszawskim Engineering Design Center.

Miejsce 3 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

Siemens

Siemens jest światowym liderem w branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Siemens Sp. z o.o. oferuje rozwiązania technologiczne dla przemysłu, energetyki, opieki zdrowotnej, infrastruktury i administracji publicznej obejmujące innowacyjne produkty i usługi z wielu branż.

Miejsce 4 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

Budimex

Jesteśmy prestiżową firmą budowlaną o wieloletnim doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku. Należymy do hiszpańskiej Grupy Ferrovial, jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Naszym celem jest realizacja inwestycji budowlanych w poszanowaniu etyki, ekologii oraz bezpieczeństwa naszych pracowników. Odpowiedzialność , współpraca, ambicja i etyka - to wartości którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Miejsce 5 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

Delphi

Delphi jest światowym dostawcą technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Polsce zatrudnia 4000 pracowników. Centrum Techniczne w Krakowie zajmuje się projektowaniem elektroniki samochodowej, oprogramowania, systemów połączeniowych i pochłaniaczy par paliwa.

Miejsce 6 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

PKN Orlen

Orlen jest liderem branży rafineryjno-petrochemicznej w regionie, wiodącym producentem i dystrybutorem produktów rafineryjnych i petrochemicznych. Zajmujemy się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne.

Miejsce 7 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

Strabag

Miejsce 8 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

Google

Miejsce 9 w rankingu Firma dla Inżyniera

aaaa

Volkswagen

Miejsce 10 w rankingu Firma dla Inżyniera